Главная » 2015 » Ноябрь » 11 » Свято 7 листопада
16:51
Свято 7 листопада

7 листопада в приміщенні Охтирського МК відбувся круглий стіл з нагоди 98-ї річниці Великої Жовтневої соціалістичної революції.

    В ході розмови вкотре були зроблені висновки, що завдяки Жовтню, самовідданій праці радянського народу країна за показниками економічного розвитку вийшла на перше місце  в Європі та друге в світі. Завдячуючи цьому святу  Радянська Україна зібрала воєдино свої споконвічні землі.  ХХ століття пройшло під знаком Жовтня і в цьому полягає правда історії.

 Прихильники комуністичної ідеї відзначають Великий Жовтень не тільки як свято, але й як історичний дороговказ до суспільства соціальної справедливості. Сьогодні Україна знову на порозі вибору шляху розвитку: або народна трудова влада, або ж ненаситна, жируюча, націоналістична влада буржуазії.

     

 

 Зі святом привітала всіх присутніх перший секретар Охтирського МК Булах Вікторія Володимирівна.

 Хай живуть ідеї Великого Жовтня! Під прапором Великої Жовтневої соціалістичної революції – за владу трудящих! Майбутнє України – в соціалізмі, в союзі братніх народів!!!!

 

 

Пресс - служба Охтирського МК

Категория: Парторганизация | Просмотров: 184 | Добавил: kpu-ahtyrka | Теги: Охтирський МК, 7 листопада, Жовтнева Революція